Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Philips Twirly plafond i grå giver dit rum et naturligt og elegant look med varmt, diffust lys, der oplyser alle hjørner.
Den integrerede 12W LED-lyskilde leverer 1.200 lumen og svarer til en traditionel pære på 87 W, så den kan fungere som hovedbelysning i mindre rum.
Lampen kan monteres i loftet eller på væggen og passer til dagligstue og soveværelse. Inkl. 12W LED-lyskilde med ultralang levetid.
Materialet er syntetisk/plast, let at rengøre, og lampens kompakte mål (Ø29 cm, H 6,6 cm) gør den diskret i brug.
Det varme, diffuste lys skaber en behagelig stemning til afslapning og giver jævnt lys uden hårde skygger.
Lampen er kompakt og passer i mindre rum uden at fylde visuelt.
Let at rengøre og vedligeholde. Praktisk.
| Produkttype | Plafond |
| Varenummer | 1808035 |
| Diameter (MM) | Ø290 mm |
| IP klasse | IP20 |
| Svarende til | 87 |
| Dæmpbar | Nej |
| Lyskildens levetid (timer) | 20000 |
| Spænding (V) | 220-240 |
| Bredde | 29 CM |
| Længde | 28,7 cm |
| Højde | 6,5 CM |
| Inkl. lyskilde | Indbygget |
| EAN 1 | 8718696122839 |
| Lev. Varenr. | 915004571301 |
| Bruttovægt (KG) | 0.68 |
| Farve | Grå |
| Model | TWIRLY |
| Watt | 12W |
| Fatning | Integreret LED |
| Lumen | 1200 lm |
| Materiale | Metal / Plastic |
| Kelvin | 2700 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag