Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Paco-pendlen fra Nordlux har et strømlinet og minimalistisk design, der kan styles, så den passer til din personlige smag. Kombinationen af sort metal og dekorative pærer skaber et trendy og industrielt designudtryk, som giver rummet en varm og indbydende atmosfære.
Den sorte metaloverflade fremhæver pærens form og lys, så valget af pære får stor betydning for det visuelle resultat.
Tilføj en stor og dekorativ pære for at opnå den perfekte, hyggelige stemning og for at fremhæve pendelens formsprog. Den enkle silhuet gør det nemt at variere udtrykket ved valg af pære, så lampen kan tilpasses både moderne og rå indretninger. Med E27-soklen kan du vælge dekorative pærer i forskellige former og størrelser, hvilket giver fleksibilitet i udtrykket.
Produktets udtryk er ideelt, når du ønsker et dekorativt element med fokus på design og stemning. Paco-pendlen appellerer til dem, der søger et klart, visuelt fokus uden at gå på kompromis med et industrielt touch. Som del af Paco-serien fremstår denne model som Paco 3-Pendel E27 Sort, hvilket giver et samlet og harmonisk indtryk med flere pendler.
| Produkttype | Pendel |
| Varenummer | 2148672 |
| IP klasse | IP20 |
| Dæmpbar | Nej |
| Spænding (V) | 230V |
| Bredde | 18,1 cm |
| Længde | 4,2 CM |
| Højde | 17,3 CM |
| Inkl. lyskilde | Nej |
| EAN 1 | 5704924005237 |
| Lev. Varenr. | 2112063003 |
| Bruttovægt (KG) | 1.087 |
| Farve | Sort |
| Watt | 40W |
| Fatning | E27 |
| Materiale | Metal |
| Serie | Paco |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Nordlux A/S |
| Fabrikantens adresse | Østre Havnegade 34, 9000 Ålborg |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.nordlux.com/da-dk/om-os/kontakt-os/kontakt/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |