Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
BIOHORT JULIA LARGE TERRASSESKAB MØRKEGRÅ 1,09
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-4 uger
| Produkttype | Terrasseskab |
| Varenummer | 2581139 |
| Udvendige mål | 77,7 x 140,2 x 87 |
| Dimension | 140.20 x 77.70 x 87 cm |
| Bredde | 77,7 cm |
| Længde | 87 CM |
| Højde | 140,2 cm |
| EAN 1 | 9003414560857 |
| Lev. Varenr. | 56085 |
| Areal (M2) | 1,09 |
| Bruttovægt (KG) | 271.46 |
| Farve | Mørkegrå |
| Model | LARGE |
| Materiale | Stål |
| Serie | JULIA |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Biohort |
| Fabrikantens adresse | Pürnstein 43, 4120 Neufelden |
| Fabrikantens land | Østrig |
| Fabrikantens webadresse | www.biohort.com/dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager