Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
RYOBI ONE+ OPP1820 GRENSAV GRENSAV AKKU 20 CM UDEN BATTERI OG LADER
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
18V One+ grensav designet til effektiv beskæring og arbejde i højden. Saven kan forlænges op til 4 m, så du når grene uden brug af stige. Med en skærevinkel på 30° får du bedre ergonomi og arbejdsstilling.
Sværdlængde 20 cm og en kædehastighed på 5,5 m/sek. giver hurtige og rene snit, som gør grensaven velegnet til beskæring af træer. Automatisk kædesmøring sikrer konstant smøring under drift og mindsker behov for hyppig manuel vedligeholdelse.
Grensaven er nem at transportere og opbevare, og den kan yderligere forlænges eller samles efter behov. Bæresele og sværdskede medfølger, så du nemt kan bære udstyr og beskytte sværdet under transport.
| Produkttype | Grensav |
| Varenummer | 1557287 |
| Batteritype | Li-Ion |
| Egenskaber | Automatisk kædesmøring |
| Sværdlængde | 20 cm |
| Batterispænding | 18V |
| Lydtryksniveau (dB) | 83.4 |
| Lydeffektniveau (dB) | 90.3 |
| Bredde | 160 MM |
| Længde | 260 MM |
| Højde | 104,5 MM |
| Kædehastighed | 5,5 m/sek |
| Batteri inkl/ekskl. | Uden batteri og lader |
| EAN 1 | 4892210815446 |
| Lev. Varenr. | 5133001250 |
| Bruttovægt (KG) | 4.95 |
| Model | OPP1820 GRENSAV |
| Drivmiddel | Akku |
| Serie | ONE+ |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Techtronic Industries Vietnam |
| Fabrikantens adresse | No. 9A Vsip Ii-A, Road No. 27, Vietnam - Singapore Ii A Industrial Park, Vinh Tan Ward Tuyen Quang; North Eastern Vietnam; Postal Code: 75000 |
| Fabrikantens land | Vietnam |
| Fabrikantens webadresse | www.ttigroup.com.vn/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |