Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
DEWALT DCF620N-XJ GIPSSKRUEMASKINE AKKU UDEN BATTERI OG LADER
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
18V XR Li-Ion kulløs gipsskruemaskine til hurtig opsætning af gipsplader. Kraftfuld kulløs motor med op til 4400 omdr./min giver en kompakt maskine, der sikrer effektiv fæstning af skruer ved montage.
Maskinen er blandt de letteste og mest kompakte på markedet, så du kan arbejde komfortabelt også i trange områder. Den leveres med kegleformet næse til løse skruer og DT7520 magnetisk bitforlænger med 25mm PR2 bit, hvilket gør det nemt at komme til og holde skruer fast under montagen.
Værktøjet er ideelt til både professionelle og private gør-det-selv'ere, der ønsker hurtig og præcis montage af gipsplader ved væg og loft. Den kompakte størrelse gør det nemt at arbejde på stilladser eller stiger, og den høje hastighed understøtter en jævn arbejdsgang.
Kegleformet næse og magnetisk bitforlænger minimerer risikoen for at tabe skruer og øger arbejdshastigheden, især ved montage i trange eller vanskeligt tilgængelige områder. Ekskl. batteri og lader. Batterier og lader sælges seperat.
En effektiv løsning til hurtigere gipsmontage.
| Produkttype | Gipsskruemaskine |
| Varenummer | 1706316 |
| Batteritype | Li-Ion |
| Batterispænding | 18V |
| Medleveret tilbehør | Kegleformet næse til løse skruer, DT7520 Magnetisk bitforlænger med 25mm PR2 bit |
| Lydtryksniveau (dB) | 77 |
| Lydeffektniveau (dB) | 88 |
| Max. moment (NM) | 30 |
| Bredde | 7,5 CM |
| Længde | 29 CM |
| Højde | 21 CM |
| Batteri inkl/ekskl. | Uden batteri og lader |
| Afgiven effekt watt | - |
| EAN 1 | 5035048468715 |
| Lev. Varenr. | DCF620N-XJ |
| Slagenergi (Joule) | - |
| Bruttovægt (KG) | 1.446 |
| Model | DCF620N-XJ |
| Drivmiddel | Akku |
| Vibrationsniveau | <2.5 m/s² |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Stanley Black & Decker Deutschland GmbH |
| Fabrikantens adresse | Black & Decker Str. 40, D-65510 Idstein |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | https://www.2helpu.com/world/ |
| Importørerens adresse | Havnegade 39. 1058 København K Denmark (Leverandør) |
| Importørerens webadresse | www.stanleyblackanddecker.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |