Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
900 Watt 8mm kompakt håndoverfræser med forsats og base. Elektronisk hastighedskontrol med fuldbølgeelektronik sikrer, at den valgte hastighed fastholdes under enhver belastning, så du opnår en ensartet finish i træ, aluminium og plastic.
Variabel hastighedskontrol på 16.000–27.000 omdr./min sørger for, at fræsestålet kører optimalt ved hver opgave. Den kompakte, lette konstruktion øger brugervenligheden og komforten.
Motorhus i aluminium kan indsættes i en overfræserforsats for større alsidighed. Overfræserforsatsen har præcis dybdejustering med fem justerbare dybdeindstillinger. Model D26204K leveres med tilbehør og transportkuffert, så du er klar til opgaven.
Den variable hastighed gør det enkelt at tilpasse fræsningen til forskellige materialer, så du opnår en jævn finish uden ujævnheder. Den kompakte vægt gør langtidsarbejde mere behageligt.
Den robuste transportkuffert holder værktøj og tilbehør samlet mellem projekter. Med de medfølgende parallelanslag og centreringskegle er præcisionsarbejde ved kanter og overgange lettere, og støvudsugningsadapterne giver bedre arbejdsmiljø.
| Produkttype | Overfræser |
| Varenummer | 1448479 |
| Medleveret tilbehør | 2 parallelanslag, 2 støvudsugningsadaptere, 8m spæntang, 17mm skruenøgle, Fast bord og overfræserforsats, Centreringskegle, Robust transportkuffert |
| Lydtryksniveau (dB) | 77 |
| Slibebevægelse | 55 |
| Bredde | 42,5 CM |
| Længde | 48 CM |
| Højde | 16 CM |
| Optagen effekt watt | 900 W |
| EAN 1 | 5035048315781 |
| Lev. Varenr. | D26204K-QS |
| Skivediamteter (MM) | 36mm |
| Bruttovægt (KG) | 7.58 |
| Model | D26204K |
| Watt | 900W |
| Drivmiddel | 230V |
| Vibrationsniveau | 6,80 m/s² |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Stanley Black & Decker Deutschland GmbH |
| Fabrikantens adresse | Black & Decker Str. 40, D-65510 Idstein |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | https://www.2helpu.com/world/ |
| Importørerens adresse | Havnegade 39. 1058 København K Denmark (Leverandør) |
| Importørerens webadresse | www.stanleyblackanddecker.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |