Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
BOSCH ADVANCED ADVANCEDAQUATAK 140 HØJTRYKSRENSER 140,0 BAR
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
AdvancedAquatak 140 fra BOSCH er en kraftfuld højtryksrenser til krævende rengøringsopgaver.
Med en pumpe på 140 bar fjerner den selv meget fastsiddende snavs på store køretøjer, terrasser, indkørsler og murværk.
Den leveres med et udvalg af dyser, inklusiv en roterende dyse og en variabel Fan Jet-dyse, samt en 550 ml højtryksdyse til vaskemiddel, så bilvask og sæbeopgave klares effektivt.
Slangetromlen og en 8 m højtryksslange gør klargøring og oprydning nemmere, mens store hjul og et teleskophåndtag i metal øger mobiliteten omkring boligen.
Nem klargøring og praktisk opbevaring gør, at du hurtigt kan starte og afslutte rengøringsopgaver. Slangetromlen holder højtryksslangen organiseret, og den medfølgende vandfilter samt trykkoblinger letter håndteringen ved til- og frakobling.
Store hjul og teleskophåndtaget i metal giver mobilitet omkring boligen, så du nemt kan flytte højtryksrenseren mellem bil, terrasse og indkørsel uden at afbryde arbejdet.
550 ml højtryksdyse til vaskemiddel gør bilvask hurtig og effektiv uden ekstra udstyr hjemme.
| Produkttype | Højtryksrenser |
| Varenummer | 7439735 |
| Slangelængde | 8,0 m |
| Medleveret tilbehør | Højtrykspistol med metalløb, Lanse, 8 m højtryksslange, Variabel Fan Jet-dyse, Roterende dyse, Højtryksdyse til vaskemiddel, 550 ml, Vandfilter, Højtryksdyse til vaskemiddel(550 ml), Papkasse |
| Lydtryksniveau (dB) | 79 |
| Lydeffektniveau (dB) | 91 |
| Spænding (V) | 230V |
| EAN 1 | 3165140906470 |
| Lev. Varenr. | 06008A7D00 |
| Kabellængde | 5,0 m |
| Bruttovægt (KG) | 19 |
| Model | AdvancedAquatak 140 |
| Dimension | 814x428x391 mm |
| Drivmiddel | El |
| Kapacitet | 450 l/t |
| Serie | Advanced |
| Motortype | Induktionsmotor |
| Totaleffekt | 2.100,0 W |
| Vibrationsniveau | 5 m/s², ,5 m/s² |
| Anvendelsestemperatur | 40° |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Robert Bosch Power Tools GmbH |
| Fabrikantens adresse | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | www.bosch-pt.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |