Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
WORX 20V multisliber WX820.9 er en alsidig slibeløsning til gør-det-selv-projekter. Værktøjsfri fastspændingssystem gør det hurtigt at skifte funktioner. DustStop™ mikrofilter og en let tømmelig støvpose giver et renere arbejdsmiljø, mens variabel hastighed sikrer præcisionskontrol ved forskellige opgaver. Maskinen er ergonomisk designet for bedre komfort ved længere arbejde.
Hyperlock® værktøjsfrit system kan give 1 ton fastspændingskraft for at forhindre slibnings pladen skrider, hvilket øger kontrol under krævende opgaver.
DustStop™ mikrofilter fanger fint støv, og støvposen tømmes let med et tryk på en knap, så oprydning går hurtigere.
Tomgangshastighed på 4000-10000 /min sammen med variabel hastighed giver præcis styring til både grove og fine slibeopgaver. Med en vægt på 2 kg er maskinen let at håndtere ved længere arbejde og ved arbejde i trange detaljerede områder. Ergonomisk design forbedrer komfort og kontrol. POWER SHARE er indbygget.
| Produkttype | Multisliber |
| Varenummer | 2216543 |
| Batterispænding | 20V |
| Bredde | 15,6 cm |
| Længde | 27,6 CM |
| Højde | 16,10 cm |
| Batteri inkl/ekskl. | Uden batteri og lader |
| EAN 1 | 6924328318613 |
| Lev. Varenr. | WX820.9 |
| Bruttovægt (KG) | 2.3 |
| Model | WX820.9 |
| Drivmiddel | Akku |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Positec Nordic AB |
| Fabrikantens adresse | Herstedvang 8, 2620 Albertslund |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.eu.worx.com/da-dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |