Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Kædesavshoved til teleskopstang. Ekskl. teleskopstang.
Kædesavshovedet passer til de teleskopstænger som følger med kædesav WG349E.9 (2103827) og hækkeklipper WG252E.9 (2093584).
| Produkttype | Kædesavshoved |
| Varenummer | 2267607 |
| Sværdlængde | 20 cm |
| Batterispænding | 20V |
| Bredde | 15,3 CM |
| Længde | 116,70 cm |
| Højde | 10,20 cm |
| Batteri inkl/ekskl. | Uden batteri |
| EAN 1 | 6924328389750 |
| Lev. Varenr. | WA0307 |
| Bruttovægt (KG) | 5.5 |
| Model | WA0307 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Positec Nordic AB |
| Fabrikantens adresse | Herstedvang 8, 2620 Albertslund |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.eu.worx.com/da-dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |