Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Med vores intelligente WiZ LED color LED strip får du smuk, indirekte belysning i hjemmet. Fastgør den på hævede lofter, under skabe eller langs hylder for at skabe atmosfære og funktionel arbejdsbelysning.
Startsættet indeholder 2 meter LED strip, en afbryder og et strømkabel, så intet ekstra udstyr kræves. Strippen kan klippes til i den ønskede længde og forlænges op til 10 meter (forlænger sælges separat).
Den opretter forbindelse til dit Wi-Fi og kan justeres fra varmt hvidt lys til dagslys samt vise farver, hvilket giver fleksible lysmiljøer til både hygge og praktiske opgaver.
Med 1600 lm fra basisenheden får du en klar og jævn lyskilde, der egner sig til både indirekte stemningsbelysning og funktionel arbejdsbelysning. Farvefunktionen gør det nemt at tilpasse lyset, og muligheden for at forlænge op til 10 meter giver fleksibilitet ved længere installationer hurtigt.
| Produkttype | Smart LED strip |
| Varenummer | 2118989 |
| IP klasse | IP20 |
| Svarende til | 130 |
| Dæmpbar | Ja |
| Lyskildens levetid (timer) | 15000 timer |
| Spænding (V) | 100-240V |
| Længde | 2 M |
| Inkl. lyskilde | Indbygget |
| EAN 1 | 8718699788162 |
| Lev. Varenr. | 929002524822 |
| Bruttovægt (KG) | 0.382 |
| Farve | Transparent |
| Model | startsæt |
| Watt | 20W |
| Lumen | 1600LM |
| Materiale | Plast |
| Kelvin | 2700-6500K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify I.B.R. S |
| Fabrikantens adresse | C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.philips.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |