Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Med denne gasgrill kan du tilberede, grille og servere alsidige måltider til venner og familie. Grillen har en stor Sear zone, som afgiver op til 40 % mere varme, ideel til saftige bøffer og sprøde grøntsager.
Det effektive PureBlu-brændersystem sikrer en ensartet varmefordeling på tværs af grillristene, så resultatet bliver jævnt tilberedt.
De medfølgende Weber Crafted Gourmet BBQ System-grillriste giver mulighed for at bruge tilbehør som stegeplade eller pizzasten, så du kan variere grillmetoderne.
Det digitale termometer med Wi-Fi og temperaturføler kan parres med Weber Connect-appen, så du kan følge grillprocessen på afstand og få notifikationer ved forvarmning og under tilberedning.
Den ekstra varme fra Sear zone gør det lettere at opnå en sprød stegeflade og tydelige stegeskorper, mens PureBlu-systemet holder temperaturen stabil under længere tilberedning.
Med Crafted-ristene kan du eksperimentere med pizza og stegeplader uden at skifte hovedristen, og sidebordene giver plads til redskaber og forberedelse tæt ved grillen til nem forberedelse.
| Produkttype | Gasgrill |
| Varenummer | 2528609 |
| Egenskaber | Digitalt termometer m./Wi-Fi, Klargjort til Weber Works drop-in tilbehør , Klargjort til Weber Works snap-on tilbehør, Sear Zone |
| Bredde | 156 cm |
| Højde | 122 CM |
| Dybde | 68.5 CM |
| Grillareal (cm) | 68x48 cm |
| Antal brændere | 3 |
| Lev. Varenr. | 1501890 |
| Grilltype | Gasflaske |
| Bruttovægt (KG) | 78 |
| Farve | Sort |
| Model | EX-325W |
| Serie | Genesis |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Weber-Stephen Products LLC |
| Fabrikantens adresse | 1415 S. Roselle Road, Palatine, IL 60067 |
| Fabrikantens land | USA |
| Fabrikantens webadresse | www.weber.com |
| Importørerens adresse | Bøgildsmindevej 23, 9400 Nørresundby, Danmark |
| Importørerens webadresse | www.weber.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |