Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Galvaniseret union i størrelse 3/4". Identifikation VVS TRADING nr. 341. Produktets mål er angivet som 3/4" x 3/4" x 70 mm. Tætningsmetoder omfatter pakgarn og -salve eller PTFE gevindtape, som angivet for korrekt montage og tætning.
Unionen leveres med galvaniseret overflade i henhold til produktbetegnelsen, og oplysninger om tætningsmetode giver klare muligheder for at sikre tæt samling ved korrekt anvendelse. Teksten beskriver de anførte krav til anvendelse i forhold til gældende norm.
| Produkttype | Union |
| Varenummer | 3030624 |
| Størrelse | 3/4" |
| Bredde | 50 MM |
| Længde | 70 MM |
| Højde | 50 MM |
| Tilslutning | 3/4" |
| EAN 1 | 5701951085744 |
| Lev. Varenr. | 34. |
| Bruttovægt (KG) | 0.35 |
| Farve | Galvaniseret |
| Model | NR. 341 |
| Dimension | 3/4"x3/4"x70 mm |
| Indhold | 1 stk |
| Materiale | Metal |
| Overflade | Galvaniseret |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | VVS-TRADING APS |
| Fabrikantens adresse | Ellegårdsvej 30, 6400 Sønderborg |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.vvs-trading.dk/kontakt-os/kundeservice/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |