Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
VELUX INDVENDIGT RULLEGARDIN SOLCELLEDREVET BEIGE
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 4-6 hverdage
Solcelledrevet Mørklæggende Energigardin
| Produkttype | Indvendigt rullegardin |
| Varenummer | 2462676 |
| Materiale udvendig | Dug |
| Materiale indvendig | Dug |
| Størrelse | PK06 94x118 CM |
| Dimension | 7.60 x 16.70 cm |
| Bredde | 7,6 CM |
| Længde | 118,9 cm |
| Højde | 16,7 cm |
| Antal pr. palle | 36 |
| Bruttovægt (KG) | 3.087 |
| Farve | Beige |
| Type | Solafskærmning |
| Betjening | Solcelledrevet |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | VELUX Danmark A/S |
| Fabrikantens adresse | Breeltevej 18, 2970 Hørsholm |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.veluxshop.dk |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager