Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 pak. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Troldtekt strukturskruer er specialudviklede til montering af Troldtekt plader på træ og stål. Skruehovedet har et præg af Troldtekt-strukturen, så skruerne fremstår mindre synlige i både lofts- og vægflader.
Den hvide overflade betyder, at skruehovederne falder bedre ind i lyse Troldtektplader, hvilket giver en mere ensartet flade uden tydelige fastgørelsespunkter.
Med dimensionen 4,2x45 mm opnår du sikker fastholdelse af standard pladetykkelser uden overskydende gennemtrængning. Pakningen på 100 stk. gør det nemt at planlægge materialebehov for både mindre reparationer og komplette opgaver, så du undgår unødvendige afbrydelser under monteringen.
Kombinationen af specialudviklet hoveddesign og hvid finish giver et afsluttet, professionelt look ved synlige installationer. Velegnet når du ønsker et diskret og ensartet loftsudtryk.
| Produkttype | Strukturskrue |
| Varenummer | 1703739 |
| Anvendelse | Træ/stål |
| Skruedimension (MM) | 4,2x45 mm |
| Diameter (MM) | Ø4,2 mm |
| Længde | 45 MM |
| Tykkelse | 4,2 MM |
| EAN 1 | 5704441003907 |
| Lev. Varenr. | 3322245 |
| Bruttovægt (KG) | 0.42 |
| Farve | Hvid |
| Indhold | 100 stk |
| Materiale | Stål |
| Overflade | Hvid |
| Kvantitetmål | PAK |
| Fabrikantens navn | TROLDTEKT A/S |
| Fabrikantens adresse | Sletvej 2A, 8310 Tranbjerg J |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.troldtekt.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |