Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Cylinder i fluoriserende plast med rød og hvid refleks, velegnet til afmærkning og afspærring. Den kan fungere som afspærringscylinder eller som fod. Cylinderen er konstrueret så den passer i alle Danfodmodeller.
Toppen er udformet med praktiske udstandsninger i den øverste del af cylinderen til montering af afspærringsbom, fastbinding af markeringsbånd eller lignende. Disse udstandsninger gør det hurtigt at montere, ændre eller fjerne afspærringsløsninger efter behov.
Fluoriserende materiale og rød og hvid refleks øger synligheden i dagslys og skumring og bidrager til et klart afspærringsbillede. Produktet tilbyder en enkel og fleksibel løsning til midlertidig afmærkning, hvor komponenternes pasform og udformning gør det nemt at integrere afspærringsbom og bånd i eksisterende systemer.
| Produkttype | Afspærringscylinder |
| Varenummer | 1244039 |
| Diameter (MM) | Ø110 mm |
| Størrelse | Ø110X1000 mm |
| Bredde | 130 MM |
| Højde | 1000 MM |
| EAN 1 | 5704628025500 |
| Lev. Varenr. | 102550 |
| Arbejdshøjde | 1 m |
| Bruttovægt (KG) | 0.68 |
| Farve | Rød/hvid |
| Materiale | Plast |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Sydvesta A/S |
| Fabrikantens adresse | Kvaglundvej 82, 6705 Esbjerg Ø |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.sydvesta.dk/kontakt-os |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |