Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
| Produkttype | Solcelle lampe m/husnummer |
| Varenummer | 2389687 |
| IP klasse | IP44 |
| Bredde | 24,2 CM |
| Længde | 5 CM |
| Højde | 22,70 cm |
| Inkl. lyskilde | Ja |
| EAN 1 | 4007841035730 |
| Lev. Varenr. | 5401018358 |
| Bruttovægt (KG) | 1.15 |
| Farve | Antracit |
| Model | LH-N |
| Watt | 0,30W |
| Serie | XSOLAR |
| Kelvin | 4000 K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | STEINEL GmbH |
| Fabrikantens adresse | Dieselstraße 80-84, 33442 Herzebrock-Clarholz |
| Fabrikantens land | Tyskland |
| Fabrikantens webadresse | www.steinel.de/en/group/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager