Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
65-Light er en lettere og mere enkel version af den originale, professionelle SoRoTo Tvangsblander. Den er designet til brugeren med færre og kortvarige murer- eller entreprenøropgaver og til den kræsne selvbygger, der ønsker at lette sin arbejdsbyrde.
Modellen angives som 65-Light og har 65 L kapacitet, hvilket gør den praktisk til små og mellemstore blandinger ved private projekter og kortvarigt arbejde på byggepladsen. Den enkle konstruktion gør maskinen lettere at betjene og vedligeholde for den uerfarne bruger. Som alternativ til tromleblandere giver 65-Light et kvalitetsorienteret valg for dem der prioriterer et bedre blanderesultat og enklere arbejdsgang. Den kan give et mere ensartet blanderesultat end tromleblandere ved de opgavetyper, den er beregnet til, og samtidig forenkle arbejdsgangen. Perfekt til både weekendprojekter og kortvarige opgaver.
| Produkttype | Tvangsblander |
| Varenummer | 1859415 |
| Hastighed pr. minut (M/MIN.) | 49 |
| Dybde Enhed | cm |
| Spænding (V) | 240 V |
| Bredde | 64 CM |
| Højde | 104-124 CM |
| Dybde | 67 CM |
| EAN 1 | 5704852017999 |
| Lev. Varenr. | 65000 |
| Bruttovægt (KG) | 69 |
| Model | 65-LIGHT |
| Drivmiddel | 240V |
| Kapacitet | 65 L |
| Totaleffekt | 0,75 kW |
| Tankkapacitet | 65 L |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | SOROTO A/S |
| Fabrikantens adresse | Fabriksparken 11-13, 2600 Glostrup |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | www.soroto.dk |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager