Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
S6evo™ SmartPad er det trådløse betjeningspanel til S6evo™ systemet, designet til at til- og frakoble alarmen via touchtaster eller ved at føre en nøglebrik op til tastaturet.
En oplyst statusbar angiver systemets tilstand (GRØNT = slået fra, RØDT = slået til, BLÅT = hjemmetilstand). SmartPad har en intelligent strømbesparende funktion, så den kun er aktiv når du kommer tæt på og kan køre i op til 6 måneder ved almindelig brug.
Enheden forbinder trådløst til S6evo™ SmartBox og giver mulighed for lokal betjening uden brug af mobiltelefon.
Skift nemt mellem systemets tre tilstande med personlig PIN-kode eller nøglebrik.
| Produkttype | Smartpad |
| Varenummer | 1922240 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Rækkevidde | Trådløs afstand: 150 M. udendørs / 40 M. Indendørs |
| Medleveret tilbehør | Oplader, Beslag til vægmontering., 1 x Smartpad |
| Dybde Enhed | mm |
| Spænding (V) | 3,7 V |
| Bredde | 92,1 MM |
| Højde | 145 MM |
| Dybde | 16.7 MM |
| EAN 1 | 5711826600071 |
| Lev. Varenr. | S6PAD |
| Bruttovægt (KG) | 0.305 |
| Farve | Hvid |
| Model | m/nøglebriklæser |
| Drivmiddel | Akku |
| Serie | S6evo |
| Batteridrift | Op til 6 måneder |
| Frekvens | 433.92 MHz |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Dinsafer Innovation Co., Ltd. |
| Fabrikantens adresse | Unit 701, Building 3, New Energy Vehicle Industrial Park, Pingshan District, Shenzhen |
| Fabrikantens land | Kina |
| Fabrikantens webadresse | https://dinsafer.com/ |
| Importørerens adresse | Bygmarken 4A, 3650 Ølstykke |
| Importørerens webadresse | https://www.sikkerthjem.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |