Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Fjernbetjen lyset eller tænd for radioen, så hjemmet virker beboet selv om du er ude. Tænd for lyset før du låser dig ind i boligen og undgå mørke rum ved hjemkomst. S6evo™ SmartPlug tænder og slukker for næsten ethvert elektrisk apparat direkte fra din telefon eller fra din S6evo™ fjernbetjening.
SmartPlug indsættes mellem stikkontakten og det elektriske apparat, hvilket gør det nemt at styre lamper, radio eller ventilator via S6evo™ app'en på din telefon eller med S6evo™ fjernbetjeningen, uanset hvor du befinder dig.
Vi anbefaler at bruge mindst én SmartPlug til at styre en lampe i huset, så du kan simulere tilstedeværelse og reducere risikoen for indbrud ved at tænde og slukke mens du er væk.
Brug SmartPlug til at styre lys i entréen, sørge for tændt radio under ferie eller styre ventilatorer fra afstand. Enheden gør det muligt at forberede hjemmet før ankomst og øger komforten ved at aktivere apparater inden du går ind. Styring kan ske både via app og via fjernbetjening.
| Produkttype | Smartplug |
| Varenummer | 1923047 |
| Rækkevidde | Trådløs afstand: 150 M. udendørs / 40 M. Indendørs |
| Medleveret tilbehør | 1 x SmartPlug |
| Dybde Enhed | mm |
| Spænding (V) | 220 V |
| Bredde | 63 MM |
| Højde | 102 MM |
| Dybde | 30 MM |
| EAN 1 | 5711826600248 |
| Lev. Varenr. | S6PLG |
| Bruttovægt (KG) | 0.166 |
| Farve | Hvid |
| Drivmiddel | 230V |
| Serie | S6evo |
| Frekvens | 433.92 MHz |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Dinsafer Innovation Co., Ltd. |
| Fabrikantens adresse | Unit 701, Building 3, New Energy Vehicle Industrial Park, Pingshan District, Shenzhen |
| Fabrikantens land | Kina |
| Fabrikantens webadresse | https://dinsafer.com/ |
| Importørerens adresse | Bygmarken 4A, 3650 Ølstykke |
| Importørerens webadresse | https://www.sikkerthjem.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |