Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
RYOBI SNESLYNGE AKKU 25 CM MED BATTERI OG LADER
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Sneslynge 18V ONE+. Inkluderer 18V 4.0Ah batteri og 1,5Amp/h oplader. Den batteridrevne sneslynge rydder en sti på 25 cm og klarer en rydningsdybde på op til 15 cm. Den kan kaste sne op til 6 m væk, så du hurtigt flytter sne væk fra gangarealer.
Det har aldrig været nemmere at skovle sne fra fortove eller terrasser med denne model. Sneslyngen er kompakt og vejer kun 4,76 kg, hvilket gør den nem at føre og opbevare efter brug. Det lave vægtbidrag mindsker belastning af ryg og skuldre.
IPX4-klassificeret batterikabinet reducerer bekymringer ved arbejde i våde forhold. Produktet indgår i ONE+ serien. Med medfølgende batteri og oplader kan du begynde rydningen uden at anskaffe ekstra udstyr. Du kan arbejde så længe som nødvendigt uden at blive ramt af træthed eller rygsmerter.
Den kompakte størrelse gør den praktisk at opbevare i skuret eller kælderen, og den lave vægt gør det lettere at løfte og flytte maskinen ved transport. Kastelængden på op til 6 m sikrer effektiv fjernelse af sne fra gangarealer. Du kan nemt opbevare sneslyngen, når arbejdet er gjort.
| Produkttype | Sneslynge |
| Varenummer | 2354511 |
| Arbejdsdybde | 15 cm |
| Kastedistance | 0 - 6 m |
| Klippebredde | 25 cm |
| Børstediameter | 25 cm |
| Batteri inkl/ekskl. | Med batteri og lader |
| EAN 1 | 4892210233288 |
| Lev. Varenr. | 5133006235 |
| Bruttovægt (KG) | 7.72 |
| Drivmiddel | Akku |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Techtronic Industries Vietnam |
| Fabrikantens adresse | No. 9A Vsip Ii-A, Road No. 27, Vietnam - Singapore Ii A Industrial Park, Vinh Tan Ward Tuyen Quang; North Eastern Vietnam; Postal Code: 75000 |
| Fabrikantens land | Vietnam |
| Fabrikantens webadresse | www.ttigroup.com.vn/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |