Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Elektrisk løvblæser-/suger designet til effektiv oprydning af have og udendørsarealer. En 230V 3000 W motor leverer op til 375 km/t i lufthastighed og sugeevne op til 16 m³/min, så både løv og grovere materiale kan flyttes eller opsamles.
Det over/under aftagelige og udskiftelige blæse-/sugedesign giver 3-i-1 funktionalitet, så du får optimal vægtfordeling og ydelse i både blæse- og sugefunktion.
PowerMulching dobbelte kværnhjul, med det yderste hjul i metal, reducerer volumen ved kompostering med ratio 16:1 og klarer også kogler og bark. En 45 L opsamler gør indsamling og bortskaffelse mere praktisk.
Vertebrae bæreselet øger komforten ved længere brug og fordeler vægten bedre ved opsugning og transport. Komposteringsforholdet 16:1 betyder, at volumen af opsamlet haveaffald reduceres markant, hvilket mindsker antal tømninger af opsamleren.
Den kraftige motor og PowerMulching kværnhjul sikrer stabil ydeevne ved både blæsning og opsugning, også ved grovere materiale. Vertebrae bæreselet letter arbejdet ved længere brug. Opsamleren er nem at tømme og håndtere.
| Produkttype | Løvsuger |
| Varenummer | 1663353 |
| Opsamler kapacitet | 45 L |
| Størrelse | 3000 |
| Lydtryksniveau (dB) | 92.5 |
| Lydeffektniveau (dB) | 108 |
| Luftgennemstrømningshastighed | 375 km/t |
| Bredde | 220 MM |
| Længde | 910 MM |
| Højde | 440 MM |
| Blæseeffekt (KM/T) | 375 km/t |
| EAN 1 | 4892210821447 |
| Lev. Varenr. | 5133002190 |
| Bruttovægt (KG) | 6.6 |
| Model | RBV3000CESV |
| Watt | 3000W |
| Drivmiddel | El |
| Totaleffekt | 3000 W |
| Vibrationsniveau | 6,8 m/s² |
| Sugeeffekt | 16m³/min |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Techtronic Industries Vietnam |
| Fabrikantens adresse | No. 9A Vsip Ii-A, Road No. 27, Vietnam - Singapore Ii A Industrial Park, Vinh Tan Ward Tuyen Quang; North Eastern Vietnam; Postal Code: 75000 |
| Fabrikantens land | Vietnam |
| Fabrikantens webadresse | www.ttigroup.com.vn/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |