Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Krydslaser (grøn) med 15 m arbejdsområde, designet til præcis opmåling og nivellering. Den projicerer to laserlinier, som giver klare referencepunkter til indendørs opmåling. Nøjagtigheden er +/- 0,5 mm/m, hvilket sikrer stabile og gentagelige måleresultater over hele arbejdsområdet. Den selvnivellerende funktion arbejder op til ±3° og har en selvudjævningstid på 5 sekunder, så laserlinierne hurtigt bliver stabile. Laserklasse II og laserbølgelængde 510-520 nm bidrager til god synlighed af de grønne linier. LED niveauindikator viser klart, når enheden er i niveau, så du kan kontrollere afvigelser før arbejde påbegyndes. Enheden er kompatibel med en tripodfod med 1/4” gevind, hvilket giver fleksible opsætningsmuligheder. Leveres inkl. 2x AA batterier, 1x justerbar klemme og manual, så laseren er klar til brug ved levering.
| Produkttype | Laserafstandsmåler |
| Varenummer | 2132875 |
| Batteritype | AA |
| Rækkevidde | 15m |
| Måleområde | 15 m |
| Nøjagtighed | +/- 0,5 mm/m |
| Batteri inkl/ekskl. | Med batteri |
| EAN 1 | 4892210188427 |
| Lev. Varenr. | 5133004864 |
| Bruttovægt (KG) | 0.65 |
| Model | RBCLLG1 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Techtronic Industries Vietnam |
| Fabrikantens adresse | No. 9A Vsip Ii-A, Road No. 27, Vietnam - Singapore Ii A Industrial Park, Vinh Tan Ward Tuyen Quang; North Eastern Vietnam; Postal Code: 75000 |
| Fabrikantens land | Vietnam |
| Fabrikantens webadresse | www.ttigroup.com.vn/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |