Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
RYOBI ONE+ RY18HT55A-0 HÆKKEKLIPPER 55 CM UDEN BATTERI OG LADER
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Hækkeklipper 18V ONE+ med et 55 cm sværd, der er laserskåret og diamantslebet for præcise og rene snit.
Med en grenkapacitet på 24 mm håndterer den både tyndere grene og ny vækst, hvilket gør den velegnet til formklipning og vedligeholdelse af hække i private haver.
Det ergonomiske LINEA in-line greb og det ergonomiske loophåndtag foran sikrer fremragende balance, god kontrol og høj brugerkomfort ved længere arbejdsperioder.
Den automatiske bremse af knivene øger sikkerheden, når arbejdet afsluttes.
HedgeSweep™ løvopsamler medfølger og gør det let at fjerne afklippede grene løbende, så efterarbejdet minimeres. Maskinen leveres uden batteri og oplader. En del af ONE+ systemet.
Den kompakte opbygning og vægtfordeling gør det lettere for gør-det-selv'ere at navigere ved formklipning og skabe lige linjer i hækken. Sværdets præcision betyder færre rifter på grenene og et pænere resultat, så haver fremstår velplejede.
HedgeSweep™ reducerer behovet for efterrengøring og sparer tid under projekter.
Ideel til private gør-det-selv-projekter i haven.
Praktisk og effektiv.
| Produkttype | Hækkeklipper |
| Varenummer | 2160820 |
| Batteritype | Li-Ion |
| Funktioner | Grenkapacitet 24 mm |
| Sværdlængde | 55 cm |
| Batterispænding | 18V |
| Batteri inkl/ekskl. | Uden batteri og lader |
| EAN 1 | 4892210189349 |
| Lev. Varenr. | 5133004909 |
| Bruttovægt (KG) | 4.01 |
| Model | RY18HT55A-0 |
| Drivmiddel | Akku |
| Serie | ONE+ |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Techtronic Industries Vietnam |
| Fabrikantens adresse | No. 9A Vsip Ii-A, Road No. 27, Vietnam - Singapore Ii A Industrial Park, Vinh Tan Ward Tuyen Quang; North Eastern Vietnam; Postal Code: 75000 |
| Fabrikantens land | Vietnam |
| Fabrikantens webadresse | www.ttigroup.com.vn/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |