Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Dette vægmonterede værktøjsskab i stålkonstruktion giver sikker og overskuelig opbevaring af ONE+ værktøj og værktøjstilbehør.
Kabinettet er låsbart og leveres med to nøglesæt, så dine ONE+ værktøjer og tilbehør opbevares trygt.
Perforerede sidepaneler giver mulighed for ekstra ophængning af redskaber, og den praktiske sideåbning på 50 mm gør det muligt at føre strømforsyning og ledninger ind i skabet for skjult kabelføring.
Med en maksimal kapacitet på 150 kg kan skabet håndtere tungere værktøj og skabe en mere overskuelig arbejdsplads.
Stålkonstruktionen sikrer stabilitet, og de perforerede paneler gør det nemt at tilpasse opbevaringen efter behov.
De to medfølgende nøgler gør det enkelt at dele adgang uden at kompromittere sikkerheden.
Perforeringerne i sidepanelerne giver fleksibel indretning, så mindre værktøj og tilbehør kan holdes adskilt fra større emner.
Den kompakte størrelse gør skabet velegnet i smalle rum, hvor opbevaringspladsen er begrænset, samtidig med at den høje lasteevne øger anvendelsesmulighederne.
| Produkttype | Værktøjsskab |
| Varenummer | 2034264 |
| Størrelse | B43,6 x H47,8 x D28,2 cm |
| Bredde | 43,6 cm |
| Længde | 434 MM |
| Højde | 47,8 cm |
| Dybde | 28.2 cm |
| EAN 1 | 4892210173362 |
| Lev. Varenr. | 5132004358 |
| Bruttovægt (KG) | 10.448 |
| Model | RHWS-01 |
| Belastning | 150 kg |
| Materiale | Stål |
| Serie | ONE+ |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Techtronic Industries Vietnam |
| Fabrikantens adresse | No. 9A Vsip Ii-A, Road No. 27, Vietnam - Singapore Ii A Industrial Park, Vinh Tan Ward Tuyen Quang; North Eastern Vietnam; Postal Code: 75000 |
| Fabrikantens land | Vietnam |
| Fabrikantens webadresse | www.ttigroup.com.vn/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |