Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
RYOBI MAX POWER RY36LMX46A-240 PLÆNEKLIPPER AKKU 36V MED BATTERI OG LADER
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
RYOBI MAX POWER RY36LMX46A-240 plæneklipper er en batteridrevet 36V model med en klippebredde på 46 cm, designet til effektiv græsklipning uden ledning.
Kulfri motor giver øget kraft og effektivitet. Leveres med 2x 4,0 Ah Lithium+ batterier og en lader (6,0 Amp/t.), og kan anvendes med to batterier for længere driftstid.
Højdejustering i 7 positioner fra 25 - 75 mm kombineret med en 55L græsopsamler med blød top og bioklip-prop sikrer fleksible klippeløsninger. Plæneklipperen har LED lys, nem og hurtig montering samt mulighed for lodret opbevaring.
Den kulfri motor sikrer stabil ydeevne og effektiv energianvendelse under drift, hvilket giver et jævnt klipperesultat.
55 L græsopsamlerens bløde top gør tømning og håndtering mere enkel, og bioklip-prop følger med til alternative klippemetoder.
Nem og hurtig montering gør plæneklipperen klar til brug, og lodret opbevaringsmulighed sparer værdifuld plads ved opbevaring.
| Produkttype | Plæneklipper |
| Varenummer | 2265431 |
| Batteritype | MAX POWER |
| Klippebredde | 46 cm |
| Opsamler kapacitet | 55 L |
| Klippehøjde | 25-75 mm |
| Batterispænding | 36V |
| Batterikapacitet (AH) | 4 Ah |
| Ladetid (MIN.) | 40 |
| Selvkørende | Nej |
| Batteri inkl/ekskl. | Med batteri og lader |
| EAN 1 | 4892210206077 |
| Lev. Varenr. | 5133005485 |
| Bruttovægt (KG) | 40 |
| Model | RY36LMX46A-240 |
| Drivmiddel | Akku |
| Serie | MAX POWER |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Techtronic Industries Vietnam |
| Fabrikantens adresse | No. 9A Vsip Ii-A, Road No. 27, Vietnam - Singapore Ii A Industrial Park, Vinh Tan Ward Tuyen Quang; North Eastern Vietnam; Postal Code: 75000 |
| Fabrikantens land | Vietnam |
| Fabrikantens webadresse | www.ttigroup.com.vn/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |