Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Classic Multi Havehus på 14,5 m² leveres i tre moduler med dobbeltdør og åben/lukket front. Med Classic Multi Havehus bringes redskabsskuret tilbage til sine rødder designmæssigt som en moderne fortolkning af det traditionelle redskabsskur med saddeltag.
Helheden er uændret, men huset har lækre og gennemførte detaljer, der forbedrer funktion og udtryk.
Indvendigt giver den gode højde masser af rummelighed og optimal indretningsplads til opbevaring, som værksted eller et lille hyggeligt loungeområde.
Det tidløse skur løfter helheden i ethvert uderum og giver dig overskud i hverdagen via bedre organisering og anvendelighed.
Det enkle og tidløse udtryk betyder, at huset fungerer som et neutralt supplement til haven uanset byggestil.
De gennemførte detaljer er designet til både at forbedre funktionaliteten og det visuelle indtryk.
Med tre moduler får du fleksibilitet i opbygning, og dobbeltdøren giver bred adgang, mens åben/lukket front skaber mulighed for både lukket opbevaring og åbne funktioner.
| Produkttype | Havehus |
| Varenummer | 2392445 |
| Udvendige mål | Udvendig grundmål: 626×234 cm (L×B). |
| Bredde | 234 cm |
| Længde | 626 cm |
| Højde | 280 CM |
| EAN 1 | 5703393747464 |
| Lev. Varenr. | 169591-1 |
| Areal (M2) | 14,5 m2 |
| Miljømærke | FSC |
| Bruttovægt (KG) | 597 |
| Farve | Natur |
| Model | Standard |
| Materiale | Nåletræ |
| Overflade | Savskåret |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Plus A/S |
| Fabrikantens adresse | Ådalen 13 B, 1., 6600 Vejen |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.plus.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager