Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Classic Multi Havehus 10 m² er et redskabsskur i to moduler med enkelt- og dobbeltdør. Det er en moderne fortolkning af det traditionelle og praktiske redskabsskur med saddeltag, hvor helheden bevares, men hvor der er tilført lækre og gennemførte detaljer.
Indvendigt har skuret god højde, hvilket skaber masser af rummelighed og optimal indretningsplads. Den høje indvendige frihøjde gør det muligt at indrette hylder, skabe opbevaringszone og et funktionelt arbejdsområde eller et lille hyggeligt loungeområde, alt efter dit behov.
To moduler giver fleksible indretningsmuligheder, og kombinationen af enkelt- og dobbeltdør sikrer både daglig adgang og mulighed for at håndtere større genstande ved behov.
Det tidløse udtryk løfter helheden i ethvert uderum uanset byggestil og giver dig masser af overskud i hverdagen.
De lækre og gennemførte detaljer giver et veludført udtryk og understreger det tidløse design. Indretningen kan optimeres efter dit behov, så skuret fungerer både til daglig opbevaring og som base for weekendprojekter.
Med fokus på rummelighed og fleksibel indretning får du et skur, der både opfylder praktiske krav og bidrager til uderummets helhed.
| Produkttype | Havehus |
| Varenummer | 2392440 |
| Udvendige mål | Udvendig grundmål: 423×234 cm (L×B). |
| Bredde | 234 cm |
| Længde | 423 cm |
| Højde | 280 CM |
| EAN 1 | 5703393747419 |
| Lev. Varenr. | 169583-1 |
| Areal (M2) | 10 m² |
| Miljømærke | FSC |
| Bruttovægt (KG) | 602.5 |
| Farve | Natur |
| Model | Standard |
| Materiale | Nåletræ |
| Overflade | Savskåret |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Plus A/S |
| Fabrikantens adresse | Ådalen 13 B, 1., 6600 Vejen |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.plus.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager