Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Classic Multi Havehus 10 m² præsenterer et funktionelt redskabsskur i en moderne fortolkning af det traditionelle saddeltag. Skuret leveres som 2 moduler åben og giver god indvendig højde.
Rummeligheden skaber optimal indretningsplads til opbevaring, værksted eller et lille loungeområde. Designet er tidløst med gennemførte detaljer, så havehuset løfter helheden i ethvert uderum.
Den praktiske opbygning gør det nemt at organisere værktøj og haveudstyr uden at gå på kompromis med det klassiske udtryk.
Indvendigt giver god højde bedre arbejdsstilling og fleksibilitet ved indretning. Du kan indrette hylder, skabe et arbejdsbord eller opbevare høje redskaber.
Det enkle, tidløse udtryk kombineret med gennemførte detaljer sikrer, at havehuset fungerer som et stilrent element i haven. Saddeltaget understreger den klassiske silhuet.
Som loungområde kan det indrettes med plads til siddepladser og mindre møbler, hvor højden skaber en åben og indbydende følelse.
Den praktiske adgang og åbne modulopbygning gør det let at tilpasse indretning efter behov.
| Produkttype | Havehus |
| Varenummer | 2392435 |
| Udvendige mål | Udvendig grundmål: 423×234 cm (L×B). |
| Bredde | 234 cm |
| Længde | 423 cm |
| Højde | 280 CM |
| EAN 1 | 5703393747334 |
| Lev. Varenr. | 16958-1 |
| Areal (M2) | 10 m² |
| Miljømærke | FSC |
| Bruttovægt (KG) | 585 |
| Farve | Natur |
| Model | Standard |
| Materiale | Nåletræ |
| Overflade | Savskåret |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Plus A/S |
| Fabrikantens adresse | Ådalen 13 B, 1., 6600 Vejen |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.plus.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager