Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
PLUS PIPE 8A HØJBED SORT 36 X 80 X 140 CM
Antal afsalgsenhed( 1,00 sæt. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Med et Pipe højbed kan drømmen om friske grøntsager, duftende krydderurter og lækre bær blive til virkelighed i din egen lille køkkenhave.
Pipe højbede er ideelle som køkkenhave samt til planter og blomster i haven, på terrasser, i gårdhaver og på altaner, hvor de også kan fungere som ruminddeling.
De trykimpregnerede sorte planker giver en robust ramme og et roligt, mørkt udtryk, som passer til forskellige udendørsmiljøer. Højbedet fås i flere varianter, og Pipe højbedenes kreative løsninger gør det let at omdanne alt fra en lille altan til en stor have til en praktisk køkkenhave eller hyggelig oase.
Det sorte udtryk fremhæver planternes farver i haven.
De viste modeller er blot forslag, og du har rig mulighed for at bygge videre og gøre højbedene til dit helt eget design. Skaffevare. Produktet leveres inkl. fiberdug og sælges som saml-selv. Med en Pipe bænk kan du sammensætte flere højbede og skabe siddepladser omkring dine bede. Kan også anvendes til planter og blomster.
| Produkttype | Højbed |
| Varenummer | 1460749 |
| Størrelse | 80x140x36 cm |
| Dimension | 36 x 80 x 140 cm |
| Bredde | 80 CM |
| Længde | 140 CM |
| Højde | 36 CM |
| EAN 1 | 5703393717061 |
| Lev. Varenr. | PIPE8A |
| Miljømærke | FSC |
| Bruttovægt (KG) | 35 |
| Farve | Sort |
| Model | 8A |
| Materiale | Nåletræ |
| Serie | PIPE |
| Kvantitetmål | SÆT |
| Fabrikantens navn | Plus A/S |
| Fabrikantens adresse | Ådalen 13 B, 1., 6600 Vejen |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.plus.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager