Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
PLUS PIPE 16A HØJBED SORT 36 X 140 X 140 CM
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Pipe højbedet giver dig mulighed for at dyrke friske grøntsager, duftende krydderurter og bær i din egen køkkenhave.
Det sorte højbed måler 140×140 cm med en højde på 36 cm og passer til både have, terrasse, gårdhave og altan.
Konstruktionen leveres med fiberdug og er designet som saml-selv, så det er nemt at transportere og montere.
Pipe højbede kan også fungere som ruminddeling og sætte struktur på udearealer.
Med en Pipe bænk kan du kombinere flere højbede og skabe en lille oase med siddepladser til afslapning og arbejde ved plantekasserne.
Fiberdugen medfølger, så højbedet er klar til direkte fyldning med jord og planter uden ekstra indvendig foring.
Den saml-selv løsning gør det enkelt at placere højbedet, flytte det ved behov og kombinere flere elementer.
Sorte planker giver et ensartet og diskret udtryk, som kan fungere i både moderne og klassiske udeområder.
Kan bruges enkeltvis eller som del af en sammenhængende beplantningsløsning med flere højbede. Giver mulighed for hurtigt at etablere en overskuelig køkkenhave.
| Produkttype | Højbed |
| Varenummer | 1460772 |
| Størrelse | 140x140x36 cm |
| Dimension | 36 x 140 x 140 cm |
| Bredde | 140 CM |
| Længde | 140 CM |
| Højde | 36 CM |
| EAN 1 | 5703393717221 |
| Lev. Varenr. | PIPE16A |
| Miljømærke | FSC |
| Bruttovægt (KG) | 42.5 |
| Farve | Sort |
| Model | 16A |
| Materiale | Nåletræ |
| Serie | PIPE |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Plus A/S |
| Fabrikantens adresse | Ådalen 13 B, 1., 6600 Vejen |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.plus.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager