Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
PLUS NORDIC 3-MODUL STANDARD MULTIHAVEHUS 14 M2
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
Nordic Multi Havehus er et 3-moduls havehus på 14 m² med dobbeltdør og mulighed for lukket eller åben front. Varen leveres med beslag, skruer og dobbeltdør; H-stolpefødder og tagpap/alulister er ekskluderet.
Dobbeltdøren kan monteres i begge sider. Dørene leveres færdigsamlet og måler 193×190 cm. Leveres ubehandlet og som saml selv. PLUS anbefaler altid grundbehandling inden opstilling. Rumarealet giver fleksibel opbevarings- og arbejdsplads.
| Produkttype | Multihavehus |
| Varenummer | 2274828 |
| Udvendige mål | Udvendig grundmål: 635×218 cm (L×B). Udvendig højdemål: 169/220 cm. |
| Bredde | 218 cm |
| Længde | 635 cm |
| Højde | 220 CM |
| EAN 1 | 5703393737649 |
| Lev. Varenr. | 168591-1 |
| Areal (M2) | 14 m2 |
| Miljømærke | FSC |
| Bruttovægt (KG) | 747.5 |
| Farve | Natur |
| Model | Standard |
| Materiale | Nåletræ |
| Serie | nordic 3-modul |
| Overflade | Savskåret |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Plus A/S |
| Fabrikantens adresse | Ådalen 13 B, 1., 6600 Vejen |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.plus.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager