Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
PLUS NORDIC 3-MODUL STANDARD MULTIHAVEHUS 14 M2
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
Nordic Multi Havehus på 14 m² leveres som tre moduler med åben planløsning. Huset giver en fleksibel udendørsløsning til opbevaring og er bygget i savskåret beklædning og dimensionerede tag- og bundremme.
Tagkonstruktionen leveres usamlet med 18×120 mm tagbrædder, 45×95 mm tagspær og toprem i 45×95/45×120 mm. Taghældningen er 12,5º. Tagpap og alulister er ikke inkluderet og kan bestilles separat.
PLUS anbefaler altid grundbehandling inden opstilling.
| Produkttype | Multihavehus |
| Varenummer | 2274821 |
| Udvendige mål | Udvendig grundmål: 635×218 cm (L×B). Udvendig højdemål: 169/220 cm. |
| Bredde | 218 cm |
| Længde | 635 cm |
| Højde | 220 CM |
| EAN 1 | 5703393168597 |
| Lev. Varenr. | 16859-1 |
| Areal (M2) | 14 m2 |
| Miljømærke | FSC |
| Bruttovægt (KG) | 600 |
| Farve | Natur |
| Model | Standard |
| Materiale | Nåletræ |
| Serie | nordic 3-modul |
| Overflade | Savskåret |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Plus A/S |
| Fabrikantens adresse | Ådalen 13 B, 1., 6600 Vejen |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.plus.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager