Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Shelter inkl. tagpap, leveres ubehandlet og delvist samlet. Det er velegnet til have eller naturgrund og giver en enkel overnatningsløsning tæt på naturen. Indvendigt er der plads til 2 madrasser på 80×200 cm, så du kan skabe en hyggelig soveplads til to personer. Gavle og bagvæg leveres færdigsamlede; gulv og tag leveres usamlet og skal samles. Beslag og skruer er inkluderet; alulister følger ikke med.
PLUS anbefaler grundbehandling inden opstilling. Shelteret bør placeres på et stabilt underlag jf. montagevejledningen. Estimeret montagetid: 2 personer ca. 5 timer, ekskl. fundament.
| Produkttype | Shelter |
| Varenummer | 2159586 |
| Antal rum | 1 |
| Indvendige mål | 180x210 cm |
| Udvendige mål | L225xB291xH170/107cm |
| Dimension | 170 x 291 x 225 cm |
| Bredde | 291 cm |
| Længde | 225 CM |
| Højde | 170 CM |
| EAN 1 | 5703393736338 |
| Lev. Varenr. | 167460-1 |
| Areal (M2) | 6,55 m2 |
| Miljømærke | FSC |
| Bruttovægt (KG) | 391.8 |
| Farve | Natur |
| Materiale | Nåletræ |
| Serie | Moderne |
| Overflade | Savskåret |
| Type | Inkl. tagpap |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Plus A/S |
| Fabrikantens adresse | Ådalen 13 B, 1., 6600 Vejen |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.plus.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager