Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Hulehygge i alt slags vejr - i shelteret er der nem adgang til hulehygge for både børn og voksne. Plus Moderne Shelter dækker 6,55 m2 og giver plads til udendørs aktiviteter, overnatning og leg for hele familien.
Shelteren leveres ubehandlet i nåletræ, så du har mulighed for at male eller behandle den efter eget ønske. Den har plads til 2 voksne og 2 børn og kan indrettes med lyskæder, puder og tæpper for ekstra hygge.
Produktet leveres som 'Saml selv' med delvist samlede dele. Tagpap, papsøm og alulister medfølger ikke.
Pynt med lyskæder og masser puder og tæpper og få et ekstra hyggeligt rum til udendørs eventyrer.
Shelteren leveres ubehandlet, så du kan male den nøjagtig, som du har lyst til. Sov ude og giv plads til eventyr og drømme.
Ideel til huleleg, overnatning og afslapning i haven.
| Produkttype | Shelter |
| Varenummer | 1436133 |
| Antal rum | 1 |
| Indvendige mål | 180x210 cm |
| Udvendige mål | L225xB291xH170/107cm |
| Dimension | 170 x 291 x 225 cm |
| Bredde | 291 cm |
| Længde | 225 CM |
| Højde | 170 CM |
| EAN 1 | 5703393167460 |
| Lev. Varenr. | 16746-1 |
| Areal (M2) | 6,55 m2 |
| Miljømærke | FSC |
| Bruttovægt (KG) | 320 |
| Farve | Natur |
| Materiale | Nåletræ |
| Serie | Moderne |
| Overflade | Savskåret |
| Type | Ekskl. tagpap og alulister |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Plus A/S |
| Fabrikantens adresse | Ådalen 13 B, 1., 6600 Vejen |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.plus.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager