Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
PLUS INKL. TAGPAP/ALULISTER HAVEHUS 14 M2
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
PLUS Nordic Multi Havehus 14 m² leveres som tre moduler med dobbeltdør og lukket front. Havehuset inkluderer tagpap og alulister som en del af leveringen.
Det giver en komplet løsning til opbevaring af haveredskaber, cykler, værktøj og maskiner. Den rummelige opbygning giver plads til at indrette separate rum efter behov, til hobbyprojekter eller organiseret opbevaring.
Havehuset skaber orden i redskabsskuret og frigør plads i garagen. Det kan bruges til familiens hobbyer, cykler og større maskiner, hvor dobbeltdøren giver nem adgang til at flytte genstande ind og ud. Den lukkede front beskytter indholdet mod vind og vejr.
Det private uderum er mere end kvadratmeter; det er et sted til at værne om og skabe minder. Brug Nordic Multi Havehuset som redskabsrum, cykelskur eller værksted, og indret med hylder og opbevaring, så værktøj og maskiner er organiseret og let tilgængelige.
| Produkttype | Havehus |
| Varenummer | 2392431 |
| Udvendige mål | Udvendig grundmål: 635×218 cm (L×B). |
| Bredde | 218 cm |
| Længde | 635 cm |
| Højde | 220 CM |
| EAN 1 | 5703393747310 |
| Lev. Varenr. | 1685935-1 |
| Areal (M2) | 14 m2 |
| Miljømærke | FSC |
| Bruttovægt (KG) | 813.85 |
| Farve | Natur |
| Model | inkl. tagpap/alulister |
| Materiale | Nåletræ |
| Overflade | Savskåret |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Plus A/S |
| Fabrikantens adresse | Ådalen 13 B, 1., 6600 Vejen |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.plus.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager