Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Et rummeligt Multi Shelter med shelter og åbent opholdsrum, velegnet til projektet hvor du vil kombinere overnatning og et beskyttet uderum. Multi Shelter leveres ubehandlet og som "Saml selv". Shelterdelen leveres inkl. beslag, skruer og bund.
| Produkttype | Shelter |
| Varenummer | 2274848 |
| Antal rum | 2 |
| Udvendige mål | L432xB248xH250cm |
| Dimension | 250 x 248 x 432 cm |
| Bredde | 248 CM |
| Længde | 432 cm |
| Højde | 250 CM |
| EAN 1 | 5703393738233 |
| Lev. Varenr. | 167582-1 |
| Areal (M2) | 10,5 m2 |
| Miljømærke | FSC |
| Bruttovægt (KG) | 704 |
| Farve | Natur |
| Model | 2 moduler |
| Materiale | Nåletræ |
| Overflade | Savskåret |
| Type | Inkl. beslag/skruer og bund i shelterdelen |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Plus A/S |
| Fabrikantens adresse | Ådalen 13 B, 1., 6600 Vejen |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.plus.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager