Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
En terrassetrappe er meget mere end et praktisk element i dit uderum. Den er nærmest et møbel i sig selv, som inviterer til et hvil og afslapning alene eller i fællesskab med dine nærmeste.
PLUS Terrassetrappe 7 trin leveres som komplet trappekit med trappevanger i stål, trinbrædder, beslag og skruer, så du kan gå direkte i gang med monteringen.
Med trappevanger i stål opnår du et let og svævende udtryk, samtidig med at de nødvendige beregninger for trinbredde og hældning allerede er udført, hvilket sparer dig tid i projektet.
Produktet er velegnet til at skabe et indbydende udemiljø og giver tryghed i valg af mål og hældning. Trinbredden er 25 cm og hældningen er 34,2°. Målene er angivet som 1200 X 1220 MM og 120x122x179CM. Bredden er 120 cm.
| Produkttype | Terrassetrappe |
| Varenummer | 2392709 |
| Dimension | 1200 x 1220 mm |
| Bredde | 120 CM |
| Højde | 122 CM |
| Tykkelse | 179 cm |
| Dybde | 179 cm |
| EAN 1 | 5703393746634 |
| Lev. Varenr. | 546470-1 |
| Bruttovægt (KG) | 71.1 |
| Model | 7 TRIN |
| Materiale | Nåletræ / stål |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Plus A/S |
| Fabrikantens adresse | Ådalen 13 B, 1., 6600 Vejen |
| Fabrikantens land | Danmark |
| Fabrikantens webadresse | https://www.plus.dk/ |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager