Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Denne Philips LED pære udsender et smukt, særligt varmt lys med en flammefarvet farvetemperatur, som straks skaber en hyggelig atmosfære i opholdsrum og spisestue.
Pæren har ualmindelig lang levetid og bidrager straks mærkbart med energibesparelser. Den er dæmpbar, så du kan justere stemningen efter behov og bruge den i både åbne lamper og dekorative armaturer.
Brug pæren i pendler over spisebordet, i gulvlamper eller i væglamper, hvor et dekorativt udtryk og justerbar lysstyrke er vigtigt. Den guldne overflade fungerer som dekoration, og dråbeformen fremhæver lampens design uden at være dominerende.
Den ualmindelige lange levetid betyder færre udskiftninger i året, hvilket giver mindre vedligeholdelse. Samtidig sikrer LED-teknologien en øjeblikkelig tænding og konsekvent varmt lys uden ventetid eller flimren.
Dæmpning gør det muligt at skabe både funktionelt og stemningsfuldt lys.
| Produkttype | Dekopære |
| Varenummer | 2214336 |
| Lyskildeform | Dråbeformet |
| Diameter (MM) | Ø65 mm |
| Svarende til | 25 |
| Dæmpbar | Ja |
| Lyskildens levetid (timer) | 15000 timer |
| Bredde | 65 MM |
| Højde | 143 MM |
| Stk. pr. pakke | 1 |
| EAN 1 | 8719514315457 |
| Lev. Varenr. | 929002982901 |
| Bruttovægt (KG) | 0.097 |
| Model | DÆMPBAR GULD |
| Watt | 4W |
| Fatning | E27 |
| Lumen | 250 lm |
| Serie | VINTAGE |
| Kelvin | 1800K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |