Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
Ikke på lager til levering
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Denne 3-pak indeholder tre Philips Hue White ambiance LED-spots med GU10-fatning.
Med White ambiance er det muligt at tilpasse din belysning til alle de daglige rutiner i dit hjem. Skift mellem kolde og varme toner af hvidt lys og vælg mellem fire forudindstillede lysscener for at skabe den perfekte stemning.
Du kan nemt komme i gang med det samme og kontrollere din belysning via dine smart-enheder med Hue-appen. Ved at tilføje en Hue Bridge får du adgang til endnu flere muligheder.
| Produkttype | Smart LED pære |
| Varenummer | 2265662 |
| Lyskildeform | Spot |
| Diameter (MM) | Ø50 mm |
| Svarende til | 40 |
| Dæmpbar | Ja |
| Lyskildens levetid (timer) | 15.000 timer |
| Spænding (V) | 220V-240V |
| Bredde | 72 MM |
| Længde | 146 MM |
| Højde | 174 MM |
| Stk. pr. pakke | 3 |
| EAN 1 | 8719514342804 |
| Lev. Varenr. | 929001953312 |
| Bruttovægt (KG) | 0.214 |
| Model | 3-pak |
| Watt | 5W |
| Fatning | GU10 |
| Lumen | 350LM |
| Serie | WA |
| Energieffektivitet | A-G |
| Energiklasse | G |
| Kelvin | 2200K-6500K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify I.B.R. S |
| Fabrikantens adresse | C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.philips.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |