Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Philips GardenLink lav volt serien tilbyder en række udendørslamper, som du nemt og sikkert kan installere selv. Du kan tilslutte flere lamper til en enkelt strømforsyning og tilslutte den til en standard udendørs stikkontakt, så det er enkelt at udvide eller flytte belysningen efter behov.
Ledningsføringen er enkel, og lav volt betyder, at risikoen for at skade dig selv, dine børn eller dine kæledyr er reduceret.
Produktet giver praktisk, sikker udendørsbelysning med fleksibilitet til gør-det-selv-projekter; installer direkte i en udendørs stikkontakt og byg ud med flere lamper uden at ændre hovedforsyningen.
| Produkttype | Bedlampe |
| Varenummer | 2408292 |
| IP klasse | IP44 |
| Svarende til | 25 |
| Dæmpbar | Nej |
| Lyskildens levetid (timer) | 20000 |
| Spænding (V) | 24V |
| Bredde | 7,7 CM |
| Længde | 7,7 cm |
| Højde | 54,7 CM |
| Tykkelse | 0 0 |
| Inkl. lyskilde | Ja |
| EAN 1 | 8720169269231 |
| Lev. Varenr. | 929004072401 |
| Bruttovægt (KG) | 0.49 |
| Farve | Sort |
| Model | Purex |
| Watt | 1,5W |
| Lumen | 180 lm |
| Materiale | PVC (Plastic) |
| Serie | Gardenlink |
| Kelvin | 2700K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager