Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 6-10 hverdage
Philips GardenLink lav volt serien tilbyder udendørslamper, som du nemt og sikkert kan installere selv. PHILIPS GARDENLINK CAPER BEDLAMPE KIT SORT 27 CM er en del af denne serie og giver fleksibel, udendørs belysning i et enkelt sort design.
Du kan tilslutte flere lamper til en enkelt strømforsyning og tilslutte den til en standard udendørs stikkontakt, så installationen er hurtigt klaret uden større elarbejde.
Ledningsføringen er enkel, hvilket gør det nemt at tilføje ekstra lamper eller flytte dem efter behov. Lav volt betyder, at der ikke er nogen fare for, at du, dine børn eller dine kæledyr kommer til skade ved berøring under normal brug.
Seriens fleksibilitet betyder, at du kan udbygge belysningen over tid og tilpasse den til sæsonens projekter. Du kan tilføje ekstra lamper eller flytte dem, når du vil, uden at skulle ændre fast installation.
| Produkttype | Bedlampe kit |
| Varenummer | 2408289 |
| IP klasse | IP44 |
| Svarende til | 25 |
| Dæmpbar | Nej |
| Lyskildens levetid (timer) | 20000 |
| Spænding (V) | 24V |
| Bredde | 6 CM |
| Længde | 7 CM |
| Højde | 27 CM |
| Tykkelse | 0 0 |
| Inkl. lyskilde | Ja |
| EAN 1 | 8720169269392 |
| Lev. Varenr. | 929004072101 |
| Bruttovægt (KG) | 1.205 |
| Farve | Sort |
| Model | Caper |
| Watt | 1,5W |
| Lumen | 180 lm |
| Materiale | PVC (Plastic) |
| Serie | Gardenlink |
| Kelvin | 2700K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
Ikke på lager