Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 kort. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Genopladelige C-batterier fra Philips giver længere brugstid til batteridrevne enheder. Hver celle har 3000 mAh og anvender nikkelmetalhydrid (NiMH)-teknologi, som gør det muligt at oplade flere gange. Nikkelmetalhydrid-teknologi gør det næsten unødvendigt at udskifte batterier, da de kan genoplades fuldt op til 1000 gange.
Du behøver ikke at aflade batterierne før opladning, hvilket letter og optimerer brugen af dine genopladelige batterier. Få fuld kapacitet om og om igen: gentagne opladninger bevarer driftsevnen og sikrer stabil ydeevne over tid. To batterier i pakken leverer høj kapacitet til almindelig brug og reducerer behovet for engangsbatterier.
Den stabile kapacitet ved gentagne opladninger betyder, at du oplever ensartet strømforsyning over batteriets levetid. Ved at kunne genoplade op til 1000 gange reduceres både hyppigheden og omkostningen ved batteriskift markant. Det gør produktet velegnet til løbende brug, hvor pålidelig kapacitet og økonomisk overskuelighed er vigtig. Genopladelige batterier fra Philips leverer praktisk ydeevne uden behov for hyppig udskiftning i daglig brug.
| Produkttype | Genopladeligt batteri |
| Varenummer | 2268751 |
| Batteritype | C-nikkelmetalhybrid |
| Batterispænding | 1,2V |
| Batterikapacitet (AH) | 3000 mAh |
| Størrelse | C |
| Bredde | 8,3 CM |
| Højde | 12 CM |
| Tykkelse | 2,7 cm |
| EAN 1 | 8712581644253 |
| Lev. Varenr. | R14B2A300-10 |
| Bruttovægt (KG) | 0.128 |
| Model | C |
| Kvantitetmål | KORT |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |