Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 kort. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Batteri LR6A10BP/10 giver strøm til apparater, der bruger meget energi. Langtidsholdbare alkaline-batterier leverer pålidelig strøm til ure, radioer og andre hverdagens enheder. Philips basis-alkaline giver meget for pengene til hverdagsbehov.
Alkaline-teknologi sørger for kraft til energikrævende enheder uden at gå på kompromis med brugervenligheden. Disse batterier indeholder ikke tungmetaller som kadmium, kviksølv og bly.
Philips tilbyder en komplet samling af almindelige batterityper (AA, AAA, C, D, 9V) i forskellige indpakninger, der er skræddersyet til dit behov. De universelle symboler på pakken forklarer, hvordan og hvor batteriet skal anvendes.
Alle batterier har et vist energitab ved opbevaring; batteriet indeholder mindst 80 % af sin oprindelige energi indtil sidste anvendelsesdato. Alkaline-batterier yder op til tre gange mere end almindelige zink-kul-batterier.
Lang holdbarhed betyder færre batteriskift i dagligdags enheder som ure og radioer, hvilket giver stabil drift over længere tid. Philips basis-alkaline er et økonomisk valg til hverdagsbehov, hvor driftssikkerhed og pris spiller sammen.
| Produkttype | Batteri |
| Varenummer | 2109961 |
| Batteritype | AA / LR6 Alkaline |
| Batterispænding | 1,5V |
| Størrelse | AA |
| Bredde | 17,4 cm |
| Højde | 12 CM |
| Tykkelse | 1,7 cm |
| EAN 1 | 4895229106901 |
| Lev. Varenr. | 4895229106901 |
| Bruttovægt (KG) | 0.24 |
| Model | AA |
| Kvantitetmål | KORT |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |