Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Philips LED-pæren i en praktisk 2-pak kombinerer det klassiske glødepærelook med moderne LED-teknik. De velkendte former giver et varmt og indbydende udseende, samtidig med at pærerne bruger 80 % mindre energi.
Den brede spredningsvinkel sikrer en jævn lysfordeling, der klæder både åbne lamper og lukkede armaturer. 2-pak løsningen gør det enkelt at udskifte flere pærer hurtigt og effektivt.
Samtidig bevarer pærerne det klassiske udtryk fra glødepæren, mens de leverer energieffektivitet og komfortabelt lys. Produktet er udført som P45-form med standard E27-fatning og leveres klar til udskiftning af traditionelle pærer.
Den brede spredningsvinkel betyder, at lyset fordeles jævnt, hvilket mindsker skyggevirkninger og giver et blødere belysningsindtryk.
| Produkttype | LED pære |
| Varenummer | 2160110 |
| Lyskildeform | Standard |
| Diameter (MM) | Ø45 mm |
| Svarende til | 25 |
| Dæmpbar | Nej |
| Stk. pr. pakke | 2 |
| EAN 1 | 8719514300347 |
| Lev. Varenr. | 929001238798 |
| Bruttovægt (KG) | 0.06 |
| Model | P45 |
| Watt | 2W |
| Fatning | E27 |
| Lumen | 250 lm |
| Energieffektivitet | A-G |
| Energiklasse | E |
| Kelvin | 2700K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |