Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 3-5 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Dette LED-rør er 1200 mm langt og har en effekt på 16W. Røret afgiver hvidt lys og er ikke dæmpbart. Det er beregnet til armaturer med G13-fatning og fungerer som en direkte erstatning for traditionelle T8-lysrør.
Leveres som 1 pak og passer i standard T8-armaturer uden ændringer i fatningen. Røret giver ensartet hvid belysning, som egner sig til indendørs områder, hvor stabilt og klart lys er ønsket.
Pålidelig pasform i standardarmaturer gør det enkelt at foretage punktudskiftninger uden at skifte hele armaturet. Ved udskiftning sammenlignes længde, fatningstype og effekt for at sikre korrekt match.
Rørets hvide lys opleves ensartet over overflader og leverer stabil belysning til løbende opgaver. Røret er beregnet til faste installationer, hvor konstant lys uden regulering ønskes.
| Produkttype | Lysrørarmaturer |
| Varenummer | 2310280 |
| Diameter (MM) | Ø28 mm |
| Svarende til | 36 |
| Dæmpbar | Nej |
| Stk. pr. pakke | 1 |
| EAN 1 | 8719514444454 |
| Lev. Varenr. | 929002011221 |
| Bruttovægt (KG) | 0.436 |
| Watt | 16W |
| Fatning | G13 |
| Lumen | 1600 lm |
| Energieffektivitet | A-G |
| Energiklasse | F |
| Kelvin | 3000K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |