Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
Ikke på lager til levering
Philips LED tubular S14D har ualmindelig lang levetid og giver mærkbare energibesparelser. Med dens varme hvide farvetemperatur er tubens langtidsholdbarhed en velegnet erstatning for almindelige lysstofrør.
Røret leveres i en enkel pakke og passer til installationer, hvor du ønsker at reducere energiforbruget uden at ændre på lyskildenes farvetone. Det er ideelt til private gør-det-selv-projekter, hvor tryghed i kvalitet og lang levetid er vigtige parametre.
| Produkttype | LED rør |
| Varenummer | 2122064 |
| Diameter (MM) | Ø30 mm |
| Svarende til | 60 |
| Dæmpbar | Nej |
| Spænding (V) | 220V-240V |
| Stk. pr. pakke | 1 |
| EAN 1 | 8719514263581 |
| Lev. Varenr. | 929002444301 |
| Bruttovægt (KG) | 0.23 |
| Watt | 5W |
| Fatning | S14s |
| Lumen | 375 lm |
| Energieffektivitet | A-G |
| Energiklasse | F |
| Kelvin | 2700 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag