Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
Ikke på lager til levering
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Philips LED tubular S14D har ualmindelig lang levetid og giver mærkbare energibesparelser. Med sin varme hvide farvetemperatur leverer røret et indbydende og komfortabelt lys, som gør det velegnet som erstatning for almindelige lysstofrør i armaturer med tilsvarende base. Rørets lave effekt betyder lavt strømforbrug samtidig med, at lang levetid mindsker behovet for hyppig udskiftning.
Produktet er udført med S14S-type og er ikke dæmpbar, hvilket giver en stabil og pålidelig lyskilde til faste installationer. Den kompakte længde og 1-pakpakning gør det nemt at udskifte enkeltstående rør i for eksempel arbejdsrum, depotrum eller andre rum, hvor varme hvidtoner foretrækkes for et behageligt lysmiljø.
| Produkttype | LED rør |
| Varenummer | 2122063 |
| Diameter (MM) | Ø30 mm |
| Svarende til | 20 |
| Dæmpbar | Nej |
| Spænding (V) | 220V-240V |
| Stk. pr. pakke | 1 |
| EAN 1 | 8719514263567 |
| Lev. Varenr. | 929002444201 |
| Bruttovægt (KG) | 0.165 |
| Watt | 3W |
| Fatning | S14s |
| Lumen | 250 lm |
| Energieffektivitet | A-G |
| Energiklasse | E |
| Kelvin | 2700 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |