Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
Ikke på lager til levering
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
PHILIPS LED PÆRE SPOT GU10 4,2W giver klar, retningsbestemt belysning i hvidt lys. Sættet indeholder 2 lyskilder (2-pak) med GU10-sokkel og en effekt på 4,2 W, specifikt til 220-240V. Pærerne kommunikerer via Bluetooth, så du kan tænde, slukke og justere lysstyrken trådløst fra en kompatibel enhed. Den white-udgave fra Philips Hue har en neutral, hvid finish og fungerer som praktisk spotbelysning i køkken, gang eller over arbejdsområder, hvor fokuseret lys er nødvendigt. To ens pærer i samme pakke sikrer jævn lysfordeling, når du monterer flere spotter i samme rum. Som white-udgave giver pærerne en ensartet hvid tone, der egner sig til både funktionel arbejdsbelysning og blødere stemningslys. Brug dem over køkkenbordet for klart arbejdslys, i entréen som retningsbestemt belysning eller i læsehjørner, hvor du kan dæmpe lysstyrken for behagelig atmosfære via Bluetooth. Bluetooth-forbindelsen gør det hurtigt at komme i gang uden ekstra udstyr, og den lave effekt på 4,2 W betyder, at pærerne passer i armaturer, der accepterer LED-lyskilder med GU10-sokkel. Spændingsområdet 220-240V gør dem kompatible med almindelige installationer i boligen og mindre byggeprojekter. 2-pak gør det nemt at opnå ensartet resultat i flere armaturer.
| Produkttype | LED pære |
| Varenummer | 2422359 |
| Lyskildeform | Spot |
| Diameter (MM) | 50 mm |
| Svarende til | 40 |
| Dæmpbar | Nej |
| Lyskildens levetid (timer) | 15000 |
| Stk. pr. pakke | 2 |
| EAN 1 | 8720169230231 |
| Lev. Varenr. | 929003666902 |
| Bruttovægt (KG) | 0.1 |
| Farve | Hvid |
| Watt | 4,2W |
| Fatning | GU10 |
| Lumen | 400LM |
| Energieffektivitet | A-G |
| Energiklasse | E |
| Kelvin | 2700 K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |