Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Denne retningsbestemte LED pære udsender en fokuseret stråle af varmt hvidt lys og er en fremragende erstatning for traditionelle reflektorlamper.
Pæren er udført som reflektor til E14-fatning og sælges i en enkeltpakning. Den er angivet som Philips LED pære 25W og er ikke dæmpbar, hvilket betyder stabil lysstyrke uden flimmer i faste armaturer.
Den retningsbestemte karakter gør pæren velegnet til punktbelysning og steder, hvor du ønsker en fokuseret lyskegle frem for diffust lys. Anvend den til accentbelysning af mindre områder, til belysning af hylder eller som erstatning i spot- og reflektorarmaturer, hvor varmt hvidt lys skaber en behagelig atmosfære.
Med sit varme hvide lys skaber pæren en indbydende atmosfære i opholdsrum og områder, hvor du vil fremhæve teksturer eller farver. Den fokuserede lyskegle reducerer blænding i omgivelserne og retter lyset præcist mod det ønskede område. Enkeltpakken gør det nemt at udskifte eksisterende reflektorlamper løbende.
Pæren kræver ingen særlig vedligeholdelse; den giver stabilt lys fra første tænding og er klar til brug i almindelige armaturer med E14-fatning.
Vælg denne pære når du søger et varmt, fokuseret lys i reflektorform til E14-armaturer. Sælges som 1 pak.
| Produkttype | LED pære |
| Varenummer | 2121979 |
| Lyskildeform | Reflektor |
| Diameter (MM) | Ø50 mm |
| Svarende til | 25 |
| Dæmpbar | Nej |
| Spænding (V) | 220V-240V |
| Stk. pr. pakke | 1 |
| EAN 1 | 8718699773779 |
| Lev. Varenr. | 929001891055 |
| Bruttovægt (KG) | 0.05 |
| Watt | 1W |
| Fatning | E14 |
| Lumen | 125 lm |
| Energieffektivitet | A-G |
| Energiklasse | F |
| Kelvin | 2700K |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |