Bemærk at billeder/videoer kan afvige og være vist med tilbehør der ikke er inkluderet i prisen
Antal afsalgsenhed( 1,00 stk. )
På lager til levering
Leveringstid: 1-3 hverdage
På lager -
Bestil inden kl. 12.00 og afhent samme hverdag
Velkendte former, som du kender og elsker. De bruger ca. 85 % mindre energi end traditionelle lyspærer takket være den nyeste energibesparende LED teknologi, og de holder ti gange så længe. Med mat overflade og kroneform giver pæren et blødt, jævnt lys uden hårde reflekser, og den er let at udskifte i eksisterende armaturer med Krone E14-fatning. Philips LED pære leveres i en enkelt pakning som Philips LED pære 60W 1 pak. Den er ikke dæmpbar, hvilket betyder stabilt lys uden variation ved tænding og slukning. Den lave effekt kombineret med lang levetid betyder færre udskiftninger og mindre behov for vedligeholdelse over tid, så du sparer tid og får en mere driftssikker løsning til belysning i hjemmet. Brug pæren hvor du ønsker et blødt, afdæmpet udtryk fra en mat overflade, samtidig med at du reducerer dit energi- og udskiftningsbehov. Produktets velkendte form gør det enkelt at vælge en erstatning for traditionelle glødepærer. Pæren installeres direkte i E14-fatningen uden ekstra tilbehør. Velegnet til både funktionel og dekorativ belysning.
| Produkttype | LED pære |
| Varenummer | 2121884 |
| Lyskildeform | Krone |
| Diameter (MM) | 45 mm |
| Svarende til | 60 |
| Dæmpbar | Nej |
| Stk. pr. pakke | 1 |
| EAN 1 | 8718699762834 |
| Lev. Varenr. | 929002028755 |
| Bruttovægt (KG) | 0.04 |
| Watt | 7W |
| Fatning | E14 |
| Lumen | 806 lm |
| Energieffektivitet | A-G |
| Energiklasse | E |
| Kelvin | 2700 |
| Kvantitetmål | STK |
| Fabrikantens navn | Signify |
| Fabrikantens adresse | I.B.R.S./C.C.R.I. Numéro 10461, 5600 VB Eindhoven |
| Fabrikantens land | Holland |
| Fabrikantens webadresse | www.signify.com |
| Advarsler og sikkerhedsinfo | For advarsler og sikkerhedsoplysninger, se brugervejledning |